Bijuterii lucrate manual de marii maestrii venetieni...o adevarat ARTA, pot spune, reflectata printr-o gama variata de culori si diferite forme..eu unul am ramas total surprins sa vad cum se poate modela sticla...dar restul las la aprecierea tuturor....Va Multumesc!
...sunt frumoase bijuteriile...si multe dintre ele fiind multicolore...le putem purta la mai multe tinute...si asta e bine fetelor... :)
RăspundețiȘtergere