Bijuterii lucrate manual de marii maestrii venetieni...o adevarat ARTA, pot spune, reflectata printr-o gama variata de culori si diferite forme..eu unul am ramas total surprins sa vad cum se poate modela sticla...dar restul las la aprecierea tuturor....Va Multumesc!





Arta in sticla pot spume....astept parerile dvs.
RăspundețiȘtergere