Bijuterii lucrate manual de marii maestrii venetieni...o adevarat ARTA, pot spune, reflectata printr-o gama variata de culori si diferite forme..eu unul am ramas total surprins sa vad cum se poate modela sticla...dar restul las la aprecierea tuturor....Va Multumesc!





foarte interesante sunt bijuteriile ... mai ales ca sunt unicate .... felicitari pentru noua promovare in romania a acestor bijuterii... multa bafta
RăspundețiȘtergere